top of page
887.jpg

FITNESS

Fitness Merkezi

0bin m2 alan üzerine kurulmuş spor kompleksinin içerisinde bulunan fitness merkezi, 7bin m2lik bir alan olup 3 kattan meydana gelir.

Giriş katında soyunma odaları, sauna ile buhar odası, kapalı yüzme havuzu yer alır.

1. katta; başlangıç ve orta düzey gym alanı, basketbol sahası, ‘performance zone’, ‘cycling’ ve aerobik stüdyolarının yanı sıra ölçüm odası bulunur.

2. katta; serbest ağırlıkların bulunduğu üst düzey gym alanı, 145 metrelik koşu parkuru ile reformer pilates ve aerobik stüdyoları yer alır. Bununla birlikte diyetisyen ve çocuk bakım odalarımız da aynı katta bulunur.

3. katta ise bir aerobik stüdyosunun yanı sıra ‘studio garden’ adı verilen 500 m2lik çim teras alanı, grup dersleri için açık hava alternatifidir.

Performance Zone

280 m2lik alana yayılan ve 8 metre tavan yüksekliğine sahip olan bu alandan; hem bireysel hem de grup derslerine katılarak faydalanabilirsiniz. Uzman eğitmenler eşliğinde, her gün farklı bir antrenman programı sunulan grup derslerinin gerçekleştiği bu alan aynı zamanda ‘open house’ saatlerinde bireysel ve yüksek yoğunluklu antrenmanlarınız için de ideal.

Grup Dersleri

Egzersiz yaparken grup motivasyonuyla kendinizi daha enerji dolu hissedeceksiniz!

Arkadaşlarınızla birlikte de katılabileceğiniz, yüksek enerji ve motivasyon kaynağı grup dersleri, size birbirinden eğlenceli alternatifler sunarak kendinize en uygun egzersiz deneyimini keşfetme fırsatı sağlıyor.

Gym / Kardiyo Alanı
Performance Zone
Aletli Pilates Stüdyosu
Yoga Stüdyosu
Spinning Stüdyosu
Grup Dersler Stüdyosu

894.png

Basketbol & Voleybol Sahaları
Kapalı Havuz
Yüzülebilir Gölet
Sauna ve Buhar Odaları
Diyetisyen
Çocuk Bakım Ünitesi
Ücretsiz Kapalı Otopark

bottom of page