top of page
891.jpg

GRUP DERSLERİ

Egzersiz yaparken grup motivasyonuyla kendinizi daha enerji dolu hissedeceksiniz!

 

Arkadaşlarınızla birlikte de katılabileceğiniz, yüksek enerji ve motivasyon kaynağı grup dersleri, size birbirinden eğlenceli alternatifler sunarak kendinize en uygun egzersiz deneyimini keşfetme fırsatı sağlıyor.

HIIT Kardiyo

‘High-intensity Interval Training’ yani kısaca HIIT (Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Antrenman) adı verilen bu program; temponun kısa süreli aralıklarla arttırılıp yavaşlatıldığı kardiyo antrenmanıdır.

ImageGalleryHandler (2).jpg

Pilates

Pilates vücudumuzda fonksiyonel ve yapısal olarak oluşan veya oluşabilecek tüm postüral bozuklukları önlemek, omurganın doğal duruş pozisyonunu koruyarak ‘reformer’ ve ‘cadillac’ isimli ekipmanların kullanıldığı antrenman metodudur. Kaslarınızın esnek ve kuvvetli olmasının yanı sıra düzgün bir postüre de sahip olmanızı sağlar.

ImageGalleryHandler (1).jpg

Yoga

Yoga grup dersleri, fiziksel yoga uygulamasının yapı taşlarını oluşturan ‘asana’lar (duruş ve pozisyonlar) eşliğinde sizi bedensel ve ruhsal derinliklerinize doğru yapılacak keşfe davet eder.

ImageGalleryHandler (3).jpg

Total Body

Tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz kuvvet ve kardiyo egzersizidir. Bu antrenman rutini ile vücut dengeli bir biçimde gelişirken yüksek etkili bir antrenman olması sebebiyle, bu gelişim ve değişimler çok daha kısa sürede fark edilir ve gözle görülür.

ImageGalleryHandler (4).jpg

Military Camp

Sınırlarını zorlamak isteyenlere!

Fiziksel yüklenme eşiğinin oldukça yüksek olduğu, kas ve kardiyovasküler dayanıklılığını geliştiren bu antrenman; tüm kas gruplarına göre setlendirilmiş hareket serilerini barındıran, yüksek kalori yakımı ve kas kazanımı sağlayabileceğiniz bir grup dersidir.

ImageGalleryHandler (5).jpg

Zumba

Amacınız hem eğlenmek hem kilo vermekse uzman zumba eğitmenlerimiz eşliğinde gerçekleşen yüksek enerjili grup derslerinde ter atarak yağ yakmak tam size göre.

ImageGalleryHandler (6).jpg
bottom of page