top of page
ImageGalleryHandler (1).jpg

BİZ KİMİZ?

884.png

APH, profesyonel spor eğitmenleri tarafından kişiye özel egzersiz programları sunan, ayrıcalıklı ve sonuç odaklı bir performans merkezidir.

İleri teknoloji ve bilimsellik ile eğlenceyi birleştirerek kişilere, yaşam kalitelerini arttıran 360 derece bir deneyim sunar. Uzman eğitmen ve yönetim kadrosuyla egzersizden beslenme programlarına uzanan kapsamlı bir hizmet verir.

HİZMETLERİMİZ

Personal
Training

Uluslararası sertifikalara sahip uzman ‘APH ekibi eşliğinde hedeflerinize ulaşmanız artık çok daha kolay! Kişisel istekleriniz doğrultusunda hedefleriniz belirlenir ve tamamen size özel bir egzersiz programıyla, uzman eğitmenler ile bire bir çalışarak antrenmanlarınızın verimliliği arttırılır, hızlı ve kalıcı sonuçlar elde edersiniz. Size dair güncel ölçümler yaparak kişiye özel bir program hazırlayan uzman ‘personal trainer’lar, antrenman sonrası gelişiminizi takip eder, kişiye en uygun güncel uygulamaları programlara dahil eder. Egzersiz programı öncesi, esnası ve sonrasında yapılması gereken hareketleri doğru şekilde uygulamanız adına her zaman yanınızda bulunur.Gerekli gördüğü taktirde kişiye özel hazırlanan antrenman programlarında değişiklik yapar.Beslenme alışkanlıklarını dikkatle takip eder; kalıcı ve hızlı sonuçlar elde etmek adına sağlıklı beslenme ve düzenli spor alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olur. Size; motivasyon, disiplin, zamanın verimli yönetilmesi, doğru mekanik ve form ile antrenmandan maksimum verim alma konularında yardımcı olur; fitness seviyenizi yükseltmeniz ve ihtiyacınıza uygun antrenmanı yapmanız yönünde bilgilendirir.

Diyetisyen İle Kişiye
Özel Beslenme Planı

Beslenme ve diyet danışmanlığı kapsamında vücut analizinizi yapıp size özel, hayat tarzınıza uygun ve sevdiğiniz besinlerden oluşan beslenme programınızı beraberce planlıyoruz. Size özel oluşturulan egzersiz programını destekleyen, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı ve bu hedeflerin kalıcı olmasını sağlayan beslenme programları ile yaşam kalitenizi en üst seviyeye taşıyoruz.

Grup
Fitness Dersleri

Egzersiz yaparken grup motivasyonuyla kendinizi daha iyi hissedecek , arkadaşlarınızla katılabileceğiniz enerjinin en yoğun yaşandığı ve eğlenceli keşiflerle dolu grup derslerinden biri tam sana göre!

910.jpg

FARKIMIZ

APH’a gelen misafirler öncelikle bilimsel temellere dayanan detaylı olarak fiziksel ve fizyolojik bazı ölçüm ve değerlendirmelere tabi olurlar. Bu değerlendirmeler kişiye özel egzersiz dizaynının olmazsa olmaz bir bileşenidir ve gerçek egzersiz ihtiyacını en doğru şekilde belirlenmesini sağlarlar.

Her metabolizmanın eşsiz olduğu yaklaşımı, her bireyin programının fiziksel ve fizyolojik durumuna göre egzersiz planlamasının yapılması ve uygulanması ayrıca belirli periyotlarda tekrar edilmesini gerektirir. Tüm bu süreçler uzman eğitim ve doğru tecrübe gerektiren süreçlerdir. APH’ ın farkı tam da burada ortaya çıkar. 

Sağlığınız, APH ile en uzman, uluslararası yetkin kişilere emanet...

7.000 m2’lik spor alanı
Uzman Personal Trainer’lar
Grup Derslerinde Çeşitlilik
Açık Hava Grup Dersleri
Kişiye Özel Egzersiz ve Beslenme Programları
Ücretsiz Ölçüm

bottom of page