top of page
918.jpg

ÖZEL DERSLER

Pilates

Grup derslerin yanı sıra bireysel olarak da katılabileceğiniz bir programdır.
Pilates vücudumuzda fonksiyonel ve yapısal olarak oluşan veya oluşabilecek tüm postüral bozuklukları önlemek, omurganın doğal duruş pozisyonunu koruyarak ‘reformer’ ve ‘cadillac’ isimli ekipmanların kullanıldığı antrenman metodudur. Kaslarınızın esnek ve kuvvetli olmasının yanı sıra düzgün bir postüre de sahip olmanızı sağlar.

913.jpg

Yüzme

25 metrelik kapalı yüzme havuzunda; çocuklar ve yetişkinler olmak üzere ayrılan özel kulvarlarda; serbest, sırt, kurbağa ve kelebekten oluşan temel yüzme stilleri uzman eğitmenler eşliğinde öğretilir.

914.jpg

Kickbox

Kickbox, farklı tekniklerin içinde barındıran, günümüzde oldukça revaçta olan bir savunma sporudur. Birçok antrenman uygulamasından daha fazla enerji ve güç harcamanızı sağlar. Güce dayalı bu spor dalında tekniği ne kadar iyi öğrenir ve gücünüzü o teknik üzerinde yoğunlaştırırsanız o kadar başarı sağlamanız mümkündür.

915.jpg

Diyetisyen

Beslenme ve diyet danışmanlığı kapsamında vücut analizinizi yapıp size özel, hayat tarzınıza uygun ve sevdiğiniz besinlerden oluşan beslenme programınızı beraberce planlıyoruz.
Size özel oluşturulan egzersiz programını destekleyen, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı ve bu hedeflerin kalıcı olmasını sağlayan beslenme programları ile yaşam kalitenizi en üst seviyeye taşıyoruz.

916.jpg
bottom of page